Українцям пояснили різницю між АТО і Операцією Об’єднаних сил

У вівторок, 20 березня, генерал-лейтенант Сергій Наєв, якого нещодавно призначили командувачем збройних сил на Донбасі, вказав на відмінність у проведенні військових операцій на Донбасі. Отже, як з’ясувалося, підпорядкованість і є цим розходженням. Про це заявив Наєв в інтерв’ю “Укрінформ”.

“Головні відмінності – у підпорядкованості. Якщо раніше Антитерористична операція проходила під загальним керівництвом Антитерористичного центру СБУ, зараз Операція Об’єднаних сил проходить під стратегічним керівництвом Генерального штабу Збройних сил України”, – пояснив генерал.

Якщо вірити словам Наєва, відповідно, від цього йде і інше питання, пов’язане з управлінням, відповідальністю, оперативними і тактичними завданнями, які потрібно послідовно виконати, щоб досягти мети української операції по звільненню Донбасу.

Крім того, раніше командувач Об’єднаних сил Сергій Наєв заявив, що завдання з підготовки українських військ до повного звільнення окупованих територій буде виконано.

Довідка: генерал-лейтенант ЗСУ Сергій Наєв народився 30 квітня 1970 року в Могилів-Подільському Вінницької області. З березня 2018 – заступник начальника Генштабу ЗСУ і командувач Об’єднаного оперативного штабу ЗСУ. Вищу освіту здобув у Московському вищому загальновійськовому командному училищі в 1991 році. У ВСУ – з травня 1993 року. У 2014 році був керівником сектору “Б” під час боїв за Донецький аеропорт.

Станом на початок 2015 року – начальник штабу оперативного командування “Південь”. З 2015 по 2017 роки – командувач оперативного командування “Схід”. Одружений, виховує двох синів і доньку. 20 березня 2018 Сергій Наєв офіційно підтвердив, що в Криму зараз проживає його рідний молодший брат і вони підтримують родинні зв’язки.

Дивіться сюжет про Операцію Об’єднаних сил на Донбасі

джерело znaj.ua

тисни "вподобати" та будь з нами у facebook

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.