Укрзалізниця намагалася повторити “подвиг” нацистів. Пасажири дивом вижили

Чергові “покращення” в “Укрзалізниці” ледь не відправили пасажирів на лікарняні ліжка. Люди поскаржились на нестерпний сморід свіжої фарби, яким люди змушені були дихати на шляху з Маріуполя до Києва.

Перевізник оновив вагони та поставив їх в рейс зарано, пофарбований потяг повинен був відстоюватися ще хоча б тиждень, – повідомляє ТСН.

Запах фарби та ацетону пасажири відчули, щойно зайшли у вагон. А коли поїзд рушив та увімкнули опалення, стало зовсім нестерпно.

Обурені пасажири пішли до провідників, які пояснили, що вагон тільки два дні як покращили і поспішили поставити в рейс.

Пасажири вимагали посадити їх у інші вагони, деяким пощастило, проте місць вистачило далеко не всім.

А для одного з пасажирів навіть недовга поїздка в смердючому вагоні закінчилася у “швидкій”, але перед госпіталізацією він викликав поліцію.

За словами обуреного чоловіка, його зустріла поліція та швидка на вокзалі. Медики оглянули постраждалого та зробили укол, адже сильно розболілась голова.

Чоловік вимагав повідомити йому ім’я “тієї скотиняки, яка віддала наказ посадити людей в цей газенваген”.

“Я хочу знати, хто це був, я хочу потім притягнути його до кримінальної відповідальності”, – заявив пассажир.

А от самі залізничники виправдовуються, мовляв, комісія перевірила потяг перед поїздкою і жодного запаху не було. В усьому вина температура, нібито опалення зробило свою справу.

Як зазначили в “Укрзалізниці”, винних притягнули до дисциплінарної відповідальності. Однак пасажирів це не влаштовує, вони вимагають компенсацію за газову атаку і добиватимуться справедливого покарання в суді.

Дивіться, що довелося пережити пасажирам в цій пекельній поїздці

джерело znaj.ua

тисни "вподобати" та будь з нами у facebook

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.