Уряд назвав курс долара на наступний рік

Уряд заклав курс долара на наступний рік на рівні 29,3 грн за долар. Про це повідомив міністр фінансів Олександр Данилюк

“Зростання ВВП – 3 відсотки, інфляція – 7 відсотків. Ми підготували проект бюджету і подали його в Кабмін. Зараз з ним працюватимуть мої колеги, міністри. Ми вийдемо на фінальну редакцію 15-го вересня. Бюджет сформований, виходячи з курсу 29,3 гривень за долар”, – сказав Данилюк “Українським новинам”.

Він зазначив, що згідно із соцстандартами, документ передбачає встановлення мінімальної заробітної плати з 1 січня 2018 року в розмірі 3723 грн, прожитковий мінімум – 1700 грн.

“Наша економіка відновлюється, тому доходи зростають. Бюджетна дисципліна – це дуже важливо. Дефіцит бюджету ми поступово знижуємо, як і планували. 2018 року передбачений дефіцит 2,4 відсотка. У нас доходи зростають на 14 відсотків порівняно із цим роком”, – сказав Данилюк.

Міністр зазначив, що примарні 17 млрд грн від приватизації, які уряд вже кілька років закладає в бюджет, так і не може отримати.

“Але в цьому є повне розуміння, що приватизації треба нарешті дати старт. В бюджет ми заклали 22 мільярди гривень. Сподіваюся, що ми їх отримаємо”, – додав Данилюк.

Джерело

тисни "вподобати" та будь з нами у facebook

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.