Ви в це вірите? Копи зізналися, скільки зброї в українців

Війна на сході України призвела до того, що у населення на руках опинилися чимала запаси зброї, яку чимало хто використовує для скоєння злочинів.

За 10 місяців 2017 року в Україні зафіксовано 39 убивств, де знаряддям злочину була граната, та ще вісім випадків застосування протитанкових гранатометів. Про це повідомив глава Національної поліції Сергій Князєв в інтерв’ю “Громадському”.

“Ми відкрили арсенали зброї. Те саме зробили й наші вороги. Зброя потрапляє в мирні області. Ми зібрали керівників Дніпропетровської, Харківської, Запорізької, Херсонської, Донецької, Луганської областей — і не лише голів обласної поліції, а й заступників керівників з превенції, кримінальної поліції, патрульної, навіть внутрішню безпеку покликали. І зробили такий фільтр, щоб зброя не переміщалася з прифронтової території в інші регіони. Це звичайна ситуація, на жаль, у кожній країні, де була війна”, – пояснив головний коп країни.

Лише минулого місяця правоохоронці зареєстрували понад дві тисячі фактів вилучення зброї. З початку року таких правопорушень – уже більше восьми тисяч.

джерело znaj.ua

тисни "вподобати" та будь з нами у facebook

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.