Вибори президента Росії: дані екзит-полів

18 березня у Росії відбулись вибори президента, у річницю анексії Криму Москвою. З’явились дані екзит-полів, тобто опитування на виході з виборчих дільниць. Так, найбільш голосів отримав чинний господар Кремля Володимир Путін, який був самовисуванцем.

Як повідомляє «Коммерсантъ», з нього проголосували 73,9 росіян.

На другому місці опинився висуванець від КПРФ Павло Грудінін 11,2%, а далі йде лідер ЛДПР Володимир Жиріновський – 6,7%.

Кандидат від “Громадянської ініціативи” Ксенія Собчак набрала 2,5%, а за нею розмістився ще один опозиціонер – лідер партії “Яблуко” Григорій Явлінський із результатом у 1,6%.

Кандидат від “Партії росту” Борис Тітов – 1,1%.

У президентських перегонах взяли участь вісім кандидатів: Володимир Путін, Ксенія Собчак, Володимир Жиріновський, Павло Грудінін, Григорій Явлінський, Максим Сурайкін, Борис Тітов та Сергій Бабурін.

Якщо за офіційними результатами ніхто з кандидатів у президенти Росії не набере понад 50% голосів, то буде другий тур виборів.

Зазначимо, Україна не буде визнавати результати президентських виборів, які Росія проведе в анексованому Криму. Окрім того, Україна введе санкції проти осіб, причетних до організації цих виборів.

У Євросоюзі також заявили, що не визнають результатів виборів президента Росії в анексованому Криму.

джерело 24tv.ua

тисни "вподобати" та будь з нами у facebook

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.