“Він це серйозно?”: Президент Польщі зробив сенсаційну заяву щодо України. Від цих слів просто мозок закипає

Україна повинна відмовитися від визнання Організації українських націоналістів і Української повстанської армії формаціями, які боролися за незалежність держави під час Другої світової війни, щоб налагодити відносини з Польщею.

Про це заявив президент Польщі Анджей Дуда, передає Корупція.Інфо.

Історичне минуле в значній мірі впливає на польсько-українські відносини, говорить президент. За його словами, Польща готова разом з Україною вшановувати багатьох українських героїв, але не згодна на прославляння тих, кого вважає злочинцями.

“Ми маємо право твердо вимагати, щоб була показана історична правда, а історична правда означає абсолютну заборону на прославляння тих, хто був вбивцями”, – зазначив президент.

Він підкреслив, що Варшава вважає героями захисників України від російської агресії на Донбасі.

Дуда нагадав, що він, зокрема, просив Петра Порошенка змінити закон, прийнятий в квітні 2015 року, яким ОУН і УПА визнаються формаціями, які боролися за незалежність України і які наділяються відповідними почестями.

“Ці питання в значній мірі впливають на польсько-українські відносини. Вони не будуть хорошими, поки ці справи не будуть вирішені “, – додав Дуда.

тисни "вподобати" та будь з нами у facebook

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.