Він смішив мільйони: помер культовий український режисер

Заслужений діяч мистецтв України, режисер Олександр Павловський, помер у віці 70 років. Про це повідомляється на сайті Спілки кінематографістів Росії у п’ятницю, 16 березня.

Причина смерті режисера не повідомляється.

Народився Павловський у 1947 році в Одесі. У 1965 році закінчив Одеську спеціальну музичну школу імені П. С. Столярського по класу фортепіано, а в 1971 році – режисерський факультет ВДІКу (майстерня Михайла Ромма).

З 1972 року був штатним кінорежисером на Одеській кіностудії. З 1993 року протягом семи років не зняв жодного фільму.

З 2000 року Олександр Павловський живе і працює в Москві.

Він зняв понад 20 фільмів і серіалів, серед яких “Зелений фургон” з Дмитром Харатьяном і Бориславом Брондуковым, “Трест, який лопнув” з  Миколою Караченцовим, а також комедії “Ар-хі-ме-ди!”, “Світла особистість” і “Струни для гавайської гітари”. Остання робота кінематографіста —  серіал “Людмила”, який присвячений естрадній співачці Людмилі Зикіній.

З 2016 року знімав короткометражні фільми для Дитячого гумористичного кіножурналу “Єралаш”.

Звання заслуженого діяча мистецтв України Павловський отримав в 1994 році.

Професор очолював Інститут економіко-правових досліджень в Донецьку, а згодом став його почесним директором. Після початку війни на Донбасі інститут переїхав до Києва. Відзначимо, що Мамутов до останнього дня свого життя жив у Донецьку. Через важку хворобу родичі не змогли його перевезти на підконтрольну територію.

 

джерело znaj.ua

тисни "вподобати" та будь з нами у facebook

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.