Виживають як можуть: стало відомо в яких умовах живе 12-річна породілля з Борислава

Сім’я 12-річної школярки з Борислава Львівської області Тетяни Лучишин живе в жахливих умовах. При цьому обіцяна допомога так і не прийшла, передає Корупція.Інфо

Школярка, яка вже стала мамою, скаржиться, що так і не отримала обіцяні гроші за участь в ток-шоу на телеканалі “Інтер”, пише “Високий замок”.

Ремонту в будинку, де вона живе з дитиною, давно не було. “Коли торкаєшся стіни, весь будинок буквально рухається”, – розповідають журналісти.

“У минулому році тут всі були. Сказали, будинок знятий з балансу. Те, що він в аварійному стані, це м’яко сказано. Він може впасти в будь-який момент. Днями я викликала соціальну службу. Машиною не могли сюди доїхати, йшли пішки… Сказали написати заяву до міської ради. Це нічого не дасть! Я сто разів туди зверталася. Тут була квартира моєї мами, вона померла, коли мені було 13 років. На цих 32 квадратних метрах прописано 13 осіб (квартира не приватизована). Зараз ще й приїхав мій брат з трьома дітьми, вони тут прописані. Раніше жив в селі, але знайшов роботу в Бориславі. Не можу його вигнати. Розкладають в кімнаті крісла, диван і так сплять. Ми з дітьми – в іншій кімнаті. Живемо як у рукавичці … “- розповіла мати дівчинки Анна.

За її словами, “Інтер” не заплатив за зйомки не копійки, хоча в інтернеті з’явилася інформація, що вони отримали 40 тис. грн.

“Я в Бориславі багато років живу. Мене багато людей знає. Коли грошей немає, а хочу дітям купити ковбаси, йду в магазин – “на бороду” беру (в борг – Ред.). Після ток-шоу мені в борг не давали, говорили, що гроші є, тому що телеканал заплатив мені 40 тис. грн. Я в магазині плакала і клялася, що не брала ніяких грошей. На каналі пообіцяли лише, що Таню чекає сюрприз! Таня його ще чекає! Пише їм, але вони рідко відписують. Кажуть, багато роботи … “- поскаржилася жінка.

Правда, в мерії вже пообіцяли виправити ситуацію і відремонтувати будинок.

тисни "вподобати" та будь з нами у facebook

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.