Визнання Путіна президентом – це визнання анексії Криму, – Ляшко

Крим – територія України, яку окупували російські війська. Якщо хтось із міжнародних партнерів визнає президентом Росії Володимира Путіна, то це буде значити, що він визнав і анексію Криму. Таку позицію висловив нардеп Олег Ляшко.

Новину передає «Преса України».

Зі слів політика, якщо іноземні країни дійсно не визнають, що Крим – це Росія, то вони не мають права визнавати вибори російського президента.

«Визнання Путіна президентом – визнання анексії Криму. Жодна цивілізована країна світу не має права визнавати результати виборів, які відбулися в окупованому Криму. Особливо країни-підписанти Будапештського меморандуму. Поки вони грубо ігнорують взяті на себе зобов’язання щодо збереження суверенітету і територіальної цілісності України, інші країни розширюють ядерні програми», – акцентував Ляшко.

Нагадав нардеп і про обіцянки безпеки, які гарантували іноземні країни на випадок відмови України від ядерної зброї.

«Ніхто не віддасть свою зброю, знаючи, що в обмін не отримає гарантій власної безпеки. Ми вимагаємо зміни формату переговорів щодо Криму і Донбасу і реальної підтримки міжнародних партнерів. Українські діти мають право на мирне небо», – зазначив лідер «Радикальної партії».

До слова, за даними 99,5% оброблених бюлетенів ЦВК РФ, на так званих «виборах» у Росії знову переміг Володимир Путін.

Нагадаємо, представники Меджлісу зазначили, що кримські татари не з’явилися на незаконне у Криму голосування. Голова Меджлісу Рефат Чубаров подякував народу за бойкот російських виборів у Криму. «Захоплююсь сміливістю кожного з вас – сотень тисяч кримських татар, українців, людей інших національностей, які проживають в Криму. Своїм відкрито проголошеним бойкотом незаконних виборів, організованих російської окупаційної владою на території тимчасово окупованого Криму, ви продемонстрували всьому світу наявність власної гідності і вірності своїй країні – Україні», – зазначив Чубаров.

тисни "вподобати" та будь з нами у facebook

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.