Вся в тата: Ахтем Сеїтаблаєв показав зворушливе фото з дочкою

Ахтем Сеїтаблаєв не часто тішить шанувальників спільними фото з дітьми. Вперше спільне фото шанувальники побачили тільки в жовтні цього року, передаєКорупція.Стар.

 

Троє його дітей разом з мамою залишилися жити в окупованому Криму і лише іноді приїжджають відвідати батька в Київ. На цей раз до зіркового тата приїхала молодша дочка Софія. Ахтем передбачає, що малятко піде по стопах батьків і пов’яже своє життя з творчістю, адже мама Софії теж займається телебаченням і кіно, а дідусь — режисер.

Підписники кримськотатарського актора і режисера не пропустили шансу привітати улюбленого актора особисто. Вони не скупилися на привітання і побажання:

Ахтем, натхнення вам в наступному році!!! Дякую вам, що ви у нас є!!! Ви — наша національна гордість!

Здоров’я щастя успіхів ,радості,миру на нашій землі,хай збувються Ваші задумиЗ НОВИМ РОКОМ!!!!

З прийдешніми святами вас і ваших рідних, Ахтеме! Дай Бог вступити у Новий рік із надією на мир і краще майбуття! Задля тих найдорожчих, котрі поряд з нами. Сафіє — чарівна дівчинка ) Така ж красуня, як і Назли )

І, звичайно, більшість зійшлися на думці, що молодша дочка — копія тато! А, значить, буде щаслива в своєму житті, саме так говорить повір’я як в українців, так і у кримських татар.

 

Джерело

тисни "вподобати" та будь з нами у facebook

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.