“Хто він?”: Ірина Геращенко показала свого чоловіка. Вся країна затамувала подих глянувши на нього

СУСПІЛЬСТВО

Нардеп Ірина Геращенко завжди ретельно приховує подробиці свого особистого життя, передає Корупція.Інфо

Втім чоловіка показала ще в 2013 році, жінка-політик все ж вирішила трохи привідкрити завісу і відвідала нову виставку у Мистецькому Арсеналі разом із невідомим красенем.

Того дня чимало віпів збіглося для того, аби помилуватися колекцією міліонера Ігоря Воронова. Геращенко пройшлася за ручку із широкоплечим світловолосим кавалером. Ймовірно, саме це і є батько її дітей.

“Я оберігаю своє приватне життя. Це – запорука щасливої родини. Я надзвичайно ціную свою родину і думаю, що ви з розумінням поставитеся до того, що я не хочу багато говорити на цю тему. Мій чоловік далекий від сфери політики і журналістики. За це його ціную”, – розповідала Геращенко у свої старих інтерв’ю.

В електронній декларації перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко зазначила, що в неї немає ні квартири, ні машини

Відповідні дані е-декларації розміщені на сайті НАЗК.

У чоловіка Геращенко, Антона Зацепіна, у власності є квартира в Києві площею 143,7 кв. м. У дочки Геращенко, Анни Зацепіної, також є квартира у власності – площею 76,6 кв. м.

Мати політика, Ольга Геращенко, володіє квартирою в Черкасах площею 59,2 кв. м та земельною ділянкою у селищі Літки Броварського району Київської області площею 1000 кв. м, на якій знаходиться будинок площею 240 кв. м.

У Геращенко також у власності є дві картини сучасного українського мистецтва, ще одна така картина є у її чоловіка.

Геращенко є власницею годинника Piaget, ювелірних виробів – підвіски, обручки, сережок, кулона та брошки.

Щоб продовжити читати,перейдіть на наступну сторінку,натиснувши нижче "наступна"

Залишити відповідь