“Я заплатив податків більше, ніж все “Динамо” разом узяте” – гравець “Шахтаря” про скандал із футболками

Півзахисник “Шахтаря” Тарас Степаненко прокоментував розмову з ультрас. Раніше представники фанатських угруповань зупинили клубний автобус і виставили жорсткий ультиматум гравцям команди з приводу скандалу з патріотичними футболками.

“Мені не дуже подобається, коли ділять українців на правильних і неправильних; коли тобі кажуть, що позбавлять громадянства за те, що ти не надів футболку, незважаючи на те що ти з 17 років є гравцем збірної України і з того ж віку співаєш Гімн України.

Що стосується патріотизму, то я хочу сказати одне: я як громадянин України, плачу зі своєї зарплати податки, які йдуть на те, щоб отримували зарплати наші військові, вчителі, лікарі, будівельники. І мені здається, що я один заплатив податків більше, ніж все “Динамо” разом узяте”, – сказав Степаненко.

“Чи то в цій ситуації потрібно дивитися на патріотизм, чи купити футболку за 200 грн, чи заплатити податки, тому що всі ми знаємо – футболісти, що грають в топ-клубах – не бідні люди. Не потрібно робити з патріотизму бізнес, кожен допомагає, чим може, і не афішує це.

Ніхто з нас на цьому не піариться і не виносить це на обговорення громадськості. Кожен українець в “Шахтарі” – патріот. Ми любимо свою країну, захищаємо кольори нашої країни і робимо все правильно”, – додав він.

джерело 

тисни "вподобати" та будь з нами у facebook

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.