Як політики виправдовуються за те, що підтримували Савченко три роки тому

П’ятничний день в Раді вийшов небагатоголюдним – з ранку прийшло від сили півсотні депутатів, а до кінця робочого дня залишилося два десятка.. Наші обранці немов бояться, що на них впаде тінь Савченко – страшного і жахливого терориста. Чи то було три роки тому, коли Надія перебувала в катівнях російського СІЗО. Які слова про неї говорили, як за неї боролися! Тепер виправдовуються: помилочка вийшла.., передає Ukr.Media.

Борислав Береза

2018 рік. “Мені не соромно за те, що я брав участь в процесах по звільненню Савченко. Держава і політики зобов’язані докладати максимум зусиль для звільнення своїх громадян. Але мені вкрай неприємно те, у що перетворилася і Надія Савченко і її сестра Віра…”

2015 рік. У квітні Борислав Береза розповів світові, що в Страсбурзі зустрічався з главою російської делегації в ПАРЄ для переговорів щодо звільнення Савченко. “Була розмова про те, що пора повернути Надю Савченко… Пушков – це “вуха” Путіна в ПАРЄ. Він так і сказав, що він не може вплинути, але він зможе передати”, – розповідав з телеекрану Береза про своїх зусиллях.

Володимир Ар’єв

2018 рік. “З Савченко робили агента – бездоганного лідера думок. Її готували на роль поводиря, яким будуть вірити. Просто вірити і все. ми теж з колегами спочатку попалися на цю вудку. Але росіяни прорахувалися – Україна не стала закохуватися в створений образ, чим грішить вся російська громадськість…

2015 рік. У березні Володимир виклав у соцмережу фото статуетки в’язня Кремля з таким тестом: “Цю унікальну фігурку, зроблену Тетяною Нікітіною під враженням від подвигу і самопожертви Наді, везу в Європу. Робота просто чудова”. Статуетку Ар’єв подарував президенту ПАРЄ Анн Брассер в знак подяки за її внесок у захист українки.

Ігор Мосійчук

2018 рік. “Так само, як і всі, в свій час я особисто боровся за звільнення Надії Савченко. І далі ми будемо боротися за кожного в’язня Кремля, але це не дає жодному з них індульгенцію на подальші антиукраїнські дії…”

2015 рік. 4 березня Ігор Мосійчук прийшов на засідання Ради в футболці з написом “Свободу Надії Савченко”. У травні 2016-го, коли Савченко повернулася в Україну, Мосійчук скромно заявив, що не збирається шукати з нею зустрічі заради піару і що “як міг, робив у міру своїх можливостей для звільнення Надії”. Ще він виголосив такі слова: “Це мужня жінка, це воїн, і я думаю, що в політиці вона такою і залишиться”.

тисни "вподобати" та будь з нами у facebook

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.