Ярмоленко вбиває Туреччину двома голами

СПОРТ

Україна отримує вкрай важливу перемогу на відбірковому етапі до Чемпіонату світу 2018. Перемігши Туреччину з рахунком 2:0, наша збірна виходить на перше місце в групі.

Розпочавши з перших хвилин активно насідати на ворота суперника, до десятої хвилини наша збірна ґрунтовно прибрала м’яч до своїх ніг і грала першим номером. Перевага української команди почала перетворюватися на гострі моменти. З перших хвилин у турецького воротаря Бабаджана було чимало роботи.

Вже на 18 хвилині Україні вдалося досягти мети: Віктор Коваленко зробив гольову передачу, а Андрій Ярмоленко всередині штрафної, будучи вільним від опіки, увігнав м’яч у нижній кут воріт. На повторі було видно, що ворота були вражені з положення поза грою, але апеляції турецької команди рішення суддів не змінили. 1:0 – вже на 18 хвилині Україна виходить вперед.

Після пропущеного голу турки почали активніше йти вперед, але натиск суперника Україна змогла утримати. Середина тайму проходила більш-менш спокійно, але контроль гри все одно був за нашою збірною.

На 42 хвилині Євген Коноплянка зробив чудовий пас у штрафну, м’яч отримав Андрій Ярмоленко та грамотно реалізував свій момент. Точний удар у нижній кут воріт від Андрія подвоїв перевагу України.

Проте на повторі було помітно, що перед пасом Коноплянка випустив м’яч за межі поля, але гол був зарахований і на перерву Україна вийшла з перевагою у 2 голи.

Щоб продовжити читати,перейдіть на наступну сторінку,натиснувши нижче "наступна"