Замість Саакашвілі: в Україні затримують грузинських журналістів

Українські прикордонники відмовили у в’їзді в країну журналістам декількох грузинських телеканалів.

Про це повідомляє “Перший канал Грузії”. Згідно з інформацією, 6 грудня у Борисполі затримали трьох співробітників телеканалу – журналістку Соломію Кокіашвілі, оператора Зазе Шуквані і інженера Льована Гулбані.

Зазначається,  що співробітників грузинського “Першого каналу” спочатку затримали на кілька годин в аеропорту, а потім оголосили про відмову у в’їзді на територію країни.

У грузинському диппредставництві стверджують, що українська сторона пояснила недопуск представників ЗМІ заходами безпеки, хоча офіційних коментарів від МЗС не надходило.

У свою чергу, як пише “Грузія онлайн“, ще 5 грудня в Україні не були допущені двоє кореспондентів інших грузинських телеканалів – Тамара Нуцубідзе з “Руставі 2” і Вахо Саная з “Пірвелі”. Журналісти стверджують, що отримали відмову у в’їзді, оскільки не змогли вказати мету приїзду до Києва.

Нагадаємо, 5 грудня екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі затримали за підозрою в сприянні учасникам злочинної організації та підтримки злочинної діяльності. Його мали намір доставити в будівлю СБУ, однак цього зробити не вдалося через зіткнення між силовиками і прихильниками політика. Події розгорнулися в районі Європейської площі. В результаті зіткнень протестуючим вдалося звільнити Саакашвілі, розбивши вікна в спецавтомобілі.

Дивіться, що думають громадяни України про затримання Саакашвілі:

джерело znaj.ua

тисни "вподобати" та будь з нами у facebook

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.