Земля попрощається з останнім спадкоємцем драконів

Вчені оприлюднили дослідження, згідно з яким морські крокодили можуть дуже сильно скоротити свою популяцію. Виявляється, крокодили вважають, що змінився клімат несприятливим для шлюбного періоду.

Аналіз ембріонів цих тварин показав, що до сну, як черепахи, вони не здатні. Бо коли клімат стане несприятливим, довго витримати його не вийде, і настане загибель цих рептилій.

Фахівці зробили прогнози, що певні райони Австралії, де природне середовище для морських крокодилів, незабаром буде частіше заливати опадами або навпаки – їх не стане зовсім.

З-за цього в далекому майбутньому зникне цілий вид. Морські крокодили вважаються найбільшими сучасними земними рептиліями.

Вони основні хижаки в межах своєї екосистеми і, відповідно, центральне ланка. Крім того, в Австралії морські крокодили приваблюють туристів, а також їх використовують у сільськогосподарській діяльності.

Раніше Міністерство екології за поданням Національної комісії з питань Червоної книги внесло лося європейського (Alces alces) в Червону книгу України. Про це повідомив під час прес-конференції 20 грудня міністр екології Остап Семерак.

джерело znaj.ua

тисни "вподобати" та будь з нами у facebook

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.