“Знущалась і морила голодом”: Лікарка закатувала 5 пацієнтів

В психіатричній лікарні Сумської області, лікар катувала холодом пацієнтів та змушувала колег замовчувати це. В результаті п`ятеро людей померло, передає Корупція.Інфо

Повідомляє про подію прес-служба прокуратури Сумської області.

За даними правоохоронців, головний лікар тримала пацієнтів у приміщенні з неприпустимо низькою температурою, близько +10… +18°С, при нормі в +20°С. Через переохолодження 5 пацієнтів померли від пневмонії. Лікарка розуміла, що в смерті пацієнтів винна саме вона, тому приховала причину смерті.

“За ініціативи прокуратури на початку року проведено ексгумацію семи трупів пацієнтів зазначеної лікарні, які померли в грудні 2016 року нібито від серцево-судинної недостатності, набряку головного мозку чи інтоксикації. Однак, згідно з офіційними результатами проведеної ексгумації та висновками судово-медичних експертиз встановлено, що патологоанатомічне дослідження трупів взагалі не проводилось, складені документи підроблені, причиною смерті п’яти пацієнтів є гостра гнійна пневмонія”, – пояснюють в прокуратурі.

Судитимуть також й патологоанатома, який підробляв документи про причину смерті.

Обом загрожує до 8 років за ґратами.

Пацієнтів інтернату у селі Вікторівка Маньківського району Черкаської області утримують у клітці на вулиці. Медичний супровід підопічних здійснює лікар-терапевт, але призначене ним лікування, за словами працівників інтернату, не є дієвим. А жіночий персонал не може заспокоїти хворих, тому закриває їх за решіткою у клітці.

тисни "вподобати" та будь з нами у facebook

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.